Wydarzenia

Spotkanie ze Słowem Bożym

W środę Spotkanie ze Słowem Bożym o godz. 19:00 w domu św. Jadwigi. Spotkanie poprowadzi ks. dr hab. Grzegorz Baran. Zapraszamy do udziału w spotkaniu, pomagającym odkryć piękno Bożego Słowa i Jego znaczenia w naszym życiu.

Czytaj dalej »

Niech się święci 3 maja

Uczestnicy obchodów udali się w towarzystwie Miejskiej Orkiestry Dętej do kościoła p.w.  Świętej Jadwigi Śląskiej, gdzie proboszczowie dębickich parafii na czele z Księdzem Dziekanem Prałatem Antonim Bielakiem odprawili Mszę Świętą w intencji Ojczyzny. Okolicznościowe kazanie z okazji Uroczystości Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski oraz święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja wygłosił Ks. dr Paweł Bogaczyk, proboszcz parafii Świętej Jadwigi Śląskiej.
Kazanie ks. Proboszcza w wersji audio

Czytaj dalej »

Spotkanie ze Słowem Bożym

Zapraszamy na wspólne spotkanie ze Słowem Bożym przy parafii św. Jadwigi,
17 kwietnia, środa – godz. 19:00 Dom św. Jadwigi.
Prowadzący: biblista ks. dr hab. Grzegorz Baran.

Czytaj dalej »

Sesja KWC – kwiecień 2024

„Współczesne formy zniewolenia człowieka” to temat sesji poświęconej problematyce uzależnień i zniewoleń organizowanej przez Krucjatę Wyzwolenia Człowieka w Parafii Św. Jadwigi w Dębicy w dniu 15 kwietnia – poniedziałek 2024 r. o godz. 16.00.
Sesję poprowadzi mgr Małgorzata Więczkowska – prezes Fundacji z Różą, pedagog, prowadzi serwis edukacjamedialna.pl
Podczas Sesji zostaną przedstawione następujące zagadnienia: cyfrowe uzależnienia (telewizja, gry komputerowe, telefon); fascynacja kultami i okultyzmem – zagrożenia duchowe; dar wolności a współczesne zagrożenia; profilaktyka wobec współczesnych uzależnień i zniewoleń.

Czytaj dalej »