Wydarzenia

Sesja KWC – relacja

W poniedziałek – 27 listopada 2023 r. w Domu Parafialnym Św. Jadwigi w Dębicy odbyła się sesja poświęcona problemowi uzależnień i zniewoleń: RODZINA WOBEC MŁODEGO POKOLENIA W CYFROWYM ŚWIECIE. Sesję zorganizowała Krucjata Wyzwolenia Człowieka działająca przy naszej parafii a poprowadziła mgr Agnieszka Szymańska (Fundacja AUXILIUM, Poradnia ARKA Tarnów), psycholog, socjoterapeuta.

Czytaj dalej »

Błogosławieństwo nowych lektorów

Błogosławieństwo nowych lektorów dla Dekanatu Dębica Wschód odbyło się w sobotę 25 listopada w kościele św. Jadwigi podczas Mszy Świętej o godz. 1800. Przyjęcia do posługi lektora dokonał ks. bp. Leszek Leszkiewicz.

Czytaj dalej »

Sesja KWC

Krucjata Wyzwolenia Człowieka w Parafii Św. Jadwigi w Dębicy zaprasza w poniedziałek 27 listopada na Sesję poświęconą problemowi uzależnień i zniewoleń RODZINA WOBEC MŁODEGO POKOLENIA W CYFROWYM ŚWIECIE

Czytaj dalej »

Czuwanie modlitewne

Wspólnota Dzieła Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa Króla królów i Pana panów, serdecznie zaprasza na CZUWANIE MODLITEWNE do Parafii pw. Świętej Jadwigi Śląskiej w Dębicy w dniu z 19 na 20 listopada 2023 r.

Czytaj dalej »