Informacje Duszpasterskie

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

W sobotę 25 maja w Krakowie w Kościele św. Stanisława Kostki święcenia kapłańskie przyjmie nasz rodak Dominik Nowak. Uroczystość z udzieleniem święceń rozpocznie się o godz. 11:00, przewodniczył jej będzie abp Adrian Galbas.
Księdza prymicjanta powitamy w naszej parafii tego samego dnia o 17:30. Ks. Dominik będzie przewodniczył nabożeństwu majowemu, które rozpocznie się bezpośrednio po przywitaniu.
Mszę Świętą prymicyjną ks. Dominik będzie sprawował w niedzielę 26 maja o godz. 12:00. Zapraszamy do udziału w tych ważnych wydarzeniach w życiu naszej wspólnoty parafialnej. Otoczmy naszego Rodaka modlitwą, wypraszając potrzebne łaski na czas realizacji kapłańskiego powołania.

Czytaj Więcej »

VII Niedziela Wielkanocna –Wniebowstąpienie Pańskie

W przyszłą niedzielę 19 maja Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W naszej wspólnocie parafialnej to dzień Pierwszej Komunii Świętej. Uroczysta Eucharystia z udzieleniem Pierwszej Komunii Świętej będzie podczas Mszy Świętej o godz. 12:00.
Pierwsza spowiedź dzieci pierwszokomunijnych będzie w sobotę 18 maja o godz. 9:00.
Otoczmy naszą modlitwą dzieci przystępujące do Sakramentu Pokuty i Komunii Świętej i ich rodziny.

Czytaj Więcej »

VI Niedziela Wielkanocna

W liturgii tygodnia:
w poniedziałek święto św. Filipa i Jakuba Apostołów. W środę Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski i diecezji. Solenizantom życzymy wiary i odwagi św. Patrona. Zapewniamy o modlitwie i do niej zapraszamy.

Czytaj Więcej »